Zahájení další sezóny 2018 - 2019

Od 3.9.2018 zahájili malý lyžaři daší lyžařskou sezónu. I tahle bude vedena, jako vloni, děvčaty Katkou Fryblíkovou, Martinou Baruselovou a Romanou Zahradníkovou, ke kterým se aktivně přidal Patrik Krečmer. Ten se věnuje starším, z této zkupiny.

Informace pro rodiče a lyžaře 2018/2019

• tréninky – úterý a čtvrtek 15:30 – 17:00

• scházet se budeme ve Flemdě

• co si vzít na trénink: láhev s pitím, sportovní oblečení dle počasí (raději více vrstev, ať si nějakou mohou odložit), oblečení do tělocvičny (stačí kraťasy a triko) + boty s bílou podrážkou – v případě špatného počasí přesuneme trénink do tělocvičny, buďte připraveni na obě varianty, prosím, nevolejte, rozhodneme se na místě

• pokud možno noste oddílová trika, fosforově žlutá jsou krásně vidět na silnici a děti se nemusí potit ve vestách

• vhodné oblečení: pokud bude chladno nezapomeňte na čepici a rukavice, když bude chladněji vemte si softshelovou bundu či nějakou šustku, po tréninku se mají možnost děti přiobléci do toho v čem přišli

• pokud budou kola či koloběžky, tak prosím dofoukat a vyzkoušet brzdy,...

• koloběžka může být vlastní nebo zapůjčíme

Tréninky září 2018:

4.9. běžecký trénink

6.9. brusle (brusle, helma a chrániče)

8.9. závody Jeseník (propozice: dve-mile.papope.cz)

11.9. koloběžky

13.9. bežecký trénink

15.9. závody Vrbno

18.9. brusle (brusle, helmu a chrániče)

20.9. běh

22.9. závody Rýmařov

25.9. běžecký trénink

27. - 29.9. soustředění

Tréninky se mohou měnit, za deště budeme chodit do tělocvičny.

Na závody budeme jezdit společně. Odjezd bude vždy z Flemdy. Na závodech je vaše účast vítaná, ale není nutná. Vždy se domluvíme kolik nás pojede a rozdělíme se do aut. Děti na závodech rádi uvidíme, protože i pro ně to bude motivace, proč chodit na trénink a taky se toho dost naučí. Závody nejsou jen o závodění, ale i tmelení dětí, a zábavě mezi závody a vyhlašováním. Podrobné informace dostanete vždy na e-mail.

Co na závody: na sebe – sportovní oblečení dle počasí, do batůžku - náhradní oblečení - triko, tepláky, ponožky, boty, za deště nějakou nepromokavou bundu či pláštěnku, běžecký dres (kdo má), svačinku, pití (za chladného počasí klidně i čaj).

Placení zápisného na účet klubu: 2500681219 / 2010 – 1000,-Kč - možné ve dvou splátkách 1. do 15.10.2018 a 2. do 15.1.2019

Kontakt na trenéry: Kateřina Fryblíková - 732900647, 554275063, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na trénincích, závodech jste vítáni vy i vaše děti.