Zahájení nové lyžařské sezóny 2015 / 2016 pro „malé lyžaře.“

Prázdniny utekly jako voda a brzy nám začne další školní rok. Také my, malí lyžaři, zahajujeme další společnou, již šestou sezónu.
Poprvé se sejdeme ve Flemdě dne 3.9.2015 v 16:oo hod. První trénink bude jako obvykle hlavně informační. Staňka s Marcelou Vám dají potřebné informace o průběhu celého následujícího roku. V době informační schůzky trenérek s rodiči budou mít děti již první trénink ve Flemdě s trenérem Tomem. Vybavte děti vhodným sportovním oblečením a běžeckou obuví, potřebná je i láhev s pitím a malá svačinka(tyčinka, Be-be Brumík apod.)
Tréninky budou probíhat jako v předchozích letech každé pondělí a čtvrtek v čase od 16,oo – 17,3o hod.
Sraz vždy ve Flemdě. Budeme běhat, bruslit (kolečkové brusle), jezdit na kolech, koloběžkách, v zimě samozřejmě lyžovat a hrát nejrůznější pohybové hry. V našem kroužku se snažíme vychovat malé nadějné sportovce, proto se také účastníme závodů a porovnáváme síly s dětmi z okolních klubů.
Pokud bude pršet a také v přechodném období podzimu a zimy beze sněhu, budeme chodit do tělocvičny. Počasí si s námi občas zahrává, je tedy nutné být vybaven jak na trénink venkovní, tak i na trénink do tělocvičny (do batůžku boty do tělocvičny a vhodné oblečení).
Těšíme se jak na všechny naše stávající sportovce, tak i na nové zájemce o běžecké lyžování.

Vaší trenéři Staňka, Marcela, Tomáš